8. března 2017
Porada, konference nebo soukromá akce s puncem jedinečnosti. 

Šéf Vám dal za úkol zajistit jednání na jedinečném místě? Ráda byste své kolegy pozvala na poradu, kde si shrnete obchodní úspěchy předešlého roku a nastavíte si cíle na další měsíce? Nebo plánujete soukromou rodinnou akci a nechcete být rušeni cizími hosty?

Navštivte Le Palais Art Hotel Prague a nechte se Event Managerem provést po všech jednacích místnostech, které Vám vezmou dech.

Všech 5 místností v sobě snoubí umění, luxus a příjemnou atmosféru a disponují denním světlem.

Ať už navštívíte Reindl meeting room, který je ideální pro větší jednání a porady od 45 do 100 osob dle uspořádání nebo jedinečné suites, jako je Belle Epoque Suite, Marold Suite, Bellevue Suite nebo Boheme Suite, které kromě jiného disponují plně funkčním krbem, a tak dodají Vašim setkáním příjemnou atmosféru a hosté se tak budou cítit komfortně.

Kromě porad, jednání, konferencí a školení jsou prostory tohoto hotelu vhodné na soukromé rodinné události, jako jsou křtiny, promoce nebo svatby a svatební hostiny, které Vám dopřejí absolutní soukromí a pocit jedinečnosti.

Díky prostorným podzemním garážím, nemusíte mít starosti s parkováním, a tak se můžete pohodlně dopravit na Vaše jednání nebo školení do Le Palais Art Hotelu Prague.

Více na www.lepalaishotel.eu