12. února 2017
Také stále častěji slýcháte, že vše se odvíjí podle sebelásky? Říká se, že lidé, kteří se mají rádi, jsou v životě šťastnější a spokojenější.

Hledání

Již nějakou tu dobu hledáte, ale možná jste ještě nenašli TO pravé místo pro sebe. Každý z nás by měl mít sny a cíle, které chce uskutečnit. Proto, pokud můžete, zaměřte se na svůj život od základů a dělejte konečně to, po čem opravdu toužíte a co vás udělá šťastnou. Najděte své místo v životě i na zemi!

Rovnováha

Tak to prostě funguje. Nemůžete pouze brát nebo dávat, musíte oboje, aby nastala harmonie. Pokuste se tedy uvažovat tak, aby vás každý čin posunul dál. Časem na sebe budete pyšná a pocit spokojenosti je k nezaplacení.

Netrýzněte se

Jste single, máte lehkou nadváhu,… (doplňte sama)? Ženy si umí vždy najít něco, čím se mohou trýznit. V tomto případě bychom se měli inspirovat muži, oni si při pohledu do zrcadla řeknou, že je to dobré, i když mají kila navíc. Zkuste se na sebe podívat a říct si, že jste krásná a že vám to sekne. Stejný postoj zaujměte vůči výčitkám a pocitu méněcennosti. To, co se děje uvnitř vás, vysíláte do svého okolí.