10. února 2017
K Valentýnu tak nějak patří růžová, nezdá se vám? Obchody se zaplní růžovými doplňky, oblečením, ozdobami nebo dokonce jídlem a pitím. 

Jenže na většinu těchto produktů zapomenete ještě před koncem února. Co takhle si pořídit valentýnský smartphone?

Udělejte si radost sami, nebo si ho přejte od své drahé polovičky. Ať tak či onak, určitě vám bude sloužit ještě dlouho po svátku zamilovaných.

Protože se nám růžové telefony zkrátka líbí, ulehčili jsme vám práci a přinášíme jednoduchý přehled několika kousků, které nás zaujaly. Vybírali jsme v různých cenových kategoriích.

Huawei P9 Lite

Odlehčená verze oblíbené „pédevítky“ vás tolik finančně nezatíží. Nicméně na kvalitě se tady ubírá minimálně! Telefon má jemný odstín Rose Gold, bezvadně fotí a čtečka otisků prstů vám zajistí soukromí a usnadní ovládání telefonu.

Xiaomi Mi5

Tento kousek má netradiční rozměr displeje, který vás nejprve překvapí, ale pak si ho zamilujete. Pod opravdu růžovou kapotou se skrývá pořádná baterie, díky které vás telefon podrží. Potěšit vás může také podpora 4K videí, tedy těch vážně kvalitních, ale pozor na data!

Samsung Galaxy S7

Zastupuje trochu jinou cenovou kategorii než většina dalších námi vybraných smartphonů, ale zase je to taková stálice. Navíc kdo na tuhle značku nedá dopustit, nebude zklamaný. Má všechno, co lze od telefonu za tuto cenu očekávat.

iPhone 6S

Když už jsme u těch dražších kousků, nesmíme zapomenout na něco pro „jablíčkářky“. Rozměrově je to nejmenší telefon z našeho přehledu, taková klasika. Ale ne každý chce mít tak velké displeje.

Sony Experia XA

I tady vás na první pohled zaujme displej, který zleva doprava zakrývá téměř celou plochu přední strany telefonu. I tak se však řadí spíš mezi ty menší telefony. Má dva kvalitní fotoaparáty, přičemž ten na selfies má vážně širokoúhlou čočku, takže se vás na snímek vejde cela parta!

Aligator S5060 Duo

Pro někoho je možná překvapení, že jsme tento telefon zařadili. Ale chceme ukázat, že i mezi telefony s tou nejzákladnější výbavou se najdou takové, které dobře vypadají. Nicméně přeci jen ho ocení spíš starší generace. Ale i vaši babičku by mohl potěšit růžový telefon!

Honor 8

Tento fešák je jeden z nejkrásnějších telefonů, na jaké jsme kdy narazili. Elegantní skleněná záda s 3D efektem vás prostě dostanou! V této cenové kategorii překvapí perfektní výbavou, která je běžná u telefonů mnohem dražších. A co budete nejvíc využívat? Rozhodně duální fotoaparát, se kterým vytvoříte fotky téměř jako ze zrcadlovky!