19. ledna 2017
Chceme být perfektní partnerky, milenky, matky a zároveň se snažíme být dokonalé i v práci. Co nám v tom brání? My samy!
1 / 2

Jak byste zareagovala, kdybyste zjistila, že někdo ve vašem okolí neustále poukazuje na vaše slabé stránky? Že vás shazuje nebo vám znemožňuje pustit se do něčeho nového a vzrušujícího?

Tato osoba již ve vašem okolí nejspíš existuje. S největší pravděpodobností ji najdete UVNITŘ SEBE. Zní to neuvěřitelně? Activia provedla celosvětový průzkum, kterého se zúčastnilo více než 16 000 žen ve věku od 25 do 55 let.  Z výsledků vyplývá, že ačkoliv je pro ženy velmi důležité cítit se dobře a dosáhnout svých snů ve všech oblastech života, více než polovině z nich v tom paradoxně nebrání jejich okolí, ale příliš silná sebekritika. 

Co je to „vnitřní kritik“?

Je to vnitřní hlas, který bere lidem jistotu a plně jim brání ve využití vlastního potenciálu. „Češky jsou v tomto ohledu navíc absolutními expertkami. Chceme být perfektní jak doma, tak i jako partnerky, milenky, matky a zároveň se snažíme být dokonalé i v oblasti práce,“ uvádí životní koučka Lenka Černá.

1 / 2