19. ledna 2017
Chceme být perfektní partnerky, milenky, matky a zároveň se snažíme být dokonalé i v práci. Co nám v tom brání? My samy!

Jak byste zareagovala, kdybyste zjistila, že někdo ve vašem okolí neustále poukazuje na vaše slabé stránky? Že vás shazuje nebo vám znemožňuje pustit se do něčeho nového a vzrušujícího?

Tato osoba již ve vašem okolí nejspíš existuje. S největší pravděpodobností ji najdete UVNITŘ SEBE. Zní to neuvěřitelně? Activia provedla celosvětový průzkum, kterého se zúčastnilo více než 16 000 žen ve věku od 25 do 55 let.  Z výsledků vyplývá, že ačkoliv je pro ženy velmi důležité cítit se dobře a dosáhnout svých snů ve všech oblastech života, více než polovině z nich v tom paradoxně nebrání jejich okolí, ale příliš silná sebekritika. 

Co je to „vnitřní kritik“?

Je to vnitřní hlas, který bere lidem jistotu a plně jim brání ve využití vlastního potenciálu. „Češky jsou v tomto ohledu navíc absolutními expertkami. Chceme být perfektní jak doma, tak i jako partnerky, milenky, matky a zároveň se snažíme být dokonalé i v oblasti práce,“ uvádí životní koučka Lenka Černá.