17. ledna 2017
Zkuste to jako Irové. Ať už budete 17. března trávit kdekoliv, objednejte si whiskey, odhoďte stud a natáhněte ruku. Budete překvapení, jaká nečekaná nová přátelství a zážitky vám tohle irské zariskování přinese.

Oslavy svatého Patrika jsou skvělou příležitostí vyrazit do víru velkoměsta, sebrat odvahu udělat něco jinak než obvykle a těšit se na nečekaná dobrodružství. Společnost vám na téhle noční jízdě bude velmi rád dělat Jameson, který se na tuhle chvíli pečlivě připravil!

Stejně jako každý rok i letos se 17. března ulice měst po celém světě zbarví do zelena a připomenou tak příchod křesťanství do původně pohanského Irska. Den svatého Patrika je důvodem k pořádným oslavám, které už dávno přerostly hranice svého domova.

Zkuste to tedy na svatého Patrika jako Irové. Ať už budete 17. března trávit kdekoliv, objednejte si svou oblíbenou whiskey, odhoďte stud, vystupte ze své komfortní zóny a natáhněte ruku. Budete překvapení, jaká nečekaná nová přátelství a zážitky vám tohle irské zariskování přinese. 

Ve svém oblíbeném baru se na Den svatého Patrika dočkáte řady speciálních Jameson akcí. Pokud si ale chcete speciální limitovanou edici pořídit domů, můžete si svoji lahev objednat ZDE.