9. ledna 2017
Na začátku roku se opět roztrhl pytel se zaručenými a nejúčinnějšími recepty nebo radami na rychlé zhubnutí. A není se čemu divit. Novoroční předsevzetí zhubnout si totiž dala více než polovina z nás. 

Megalomanské hodování spojené s koncem roku a s příchodem roku nového skončilo a mnohým zůstaly pouze oči pro pláč, když ráno 2.1.2017 nedopli své oblíbené kalhoty. 

Trendy ve zdravé výživě roku 2017

Nevěřte neprověřeným dietním programům, které slibují skoro zázračné a okamžité zhubnutí. Příliš rychlé zhubnutí tělu škodí. Dochází totiž k paradoxu, kdy přestože jsme stále hubenější, radost nám to nepřináší, protože tělu chybí látky, na které je zvyklé a dostavuje se úzkost. Dlouho jsme si dopřávali potraviny a nápoje bohaté na cukry a živočišné tuky nebo sůl, protože nám chutnají a vyvolávají pocit pohody a hlavně závislost. Důležitou radou tedy je, nezříkat se nezdravých potravin najednou, ale postupně je nahrazovat zdravějšími alternativami. 

Letošním trendem v hubnutí se stala skořice.

Už se objevilo několik superpotravin, které mají pozitivní vliv na fungování organizmu. Letošním hitem bude skořice, jež zlepšuje trávení a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Kurkuma, která má silné protizánětlivé účinky. Vláknina, která podporuje správné fungování střev a také redukci váhy. Kokosovou vodu střídá voda z vodního melounu, s obsahem přírodních minerálů a draslíku, jenž zlepšuje krevní tlak a hydratuje buňky. A dále zemní mandle, potraviny s adaptogeny, díky kterým lépe zvládáme stresové situace (lékořice, ženšen) a kozí maso kvůli vysokému obsahu železa.  

Hubnutí nikdy nebylo snadnější

Pokud chcete vytrvat v dodržení novoročního předsevzetí nebo držíte redukční dietu a upravujete trávení, ale neumíte si upřít nezdravou stravu, vsaďte na UniLakt skořice. Vlákninové tablety s obsahem probiotické kultury a řasy chlorelly, která napomáhá k upravení trávení a zažívání. Tento doplněk stravy má navíc ve složení také skořici, jež podporuje odbourávání tuků a usnadňuje trávení a vitamin C pro udržení normální funkce imunitního systému, který je vlivem nevhodného stravování často oslaben. K dostání jsou také varianty klasik a čoko.

Nyní lednová akce!

Při nákupu na www.unilakt.cz/produkty/ zadejte kód UN122 a získejte poštovné zdarma již při objednávce nad 299 Kč! Sleva je platná do 17. 1. 2017.
Více informací na www.unilakt.cz.