20. prosince 2016
Přijďte na Bobovou dráhu na pražském Proseku. Už ve 12 hodin tu začíná silvestrovská zábava, při které bude pro děti i dospělé jízdné na bobovce celý den zdrama!

Bobová dráha je skvělý způsob, jak si užít legraci, adrenalin i odpočinek. Poslední den v roce tu bude bohatý program a vstup na bobovku po celý den zdrama.

Silvestrovské veselí tu začíná už od 12 hodin, přičemž program se uskuteční za každého počasí. Rodinám s dětmi budou k dispozici vyhřívané velkokapacitní stany, kde se uskuteční část silvestrovského programu. Spousta zábavy vás ale čeká i pod širým nebem.

Pro děti budou připravené zábavné soutěže, kterých se můžou účastnit v průběhu celého odpoledne. „Hned při příchodu dostanou děti hrací kartu a za každý splněný úkol jim na ni dáme razítko. Vyplněnou kartu pak můžou vhodit do slosování, které proběhne hned dvakrát. Nejdříve v 16:00 hodin a podruhé v 17:45 hod., těsně před silvestrovským ohňostrojem,“ informuje o programu provozovatel bobovky Michal Sadil s tím, že ceny budou opravdu zajímavé – skvělé občerstvení v restauraci na Bobové dráze i rodinné permanentky na nezapomenutelné jízdy.

A na co dalšího se můžete v průběhu celého odpoledne těšit?

• Silvestrovské opékání buřtů na ohni
• Za vyplněnou soutěžní kartu dostanou děti buřta k opékání ZDARMA
• Silvestrovský punč a svařák

Akce vyvrcholí v 18 hodin slavnostním ohňostrojem. A pozor, další ohňostroj proběhne o půlnoci.

Pokud máte už na Silvestra jiný program a na Bobovou dráhu se nedostanete, nelitujte. Připravili jsme pro vás soutěž, ve které může 10 z vás vyhrát permanentku na 3 jízdy.

Stačí odpovědět na naši otázku: Kde obvyle trávíte poslední den v roce a proč? Na vaše odpovědi se těšíme ZDE.