16. prosince 2016
Pryč jsou doby, kdy bylo dětské sportovní vybavení jen zmenšenou (a často nevyhovující) kopií toho dospěláckého. Dnes už mají malí snowboardisti dokonce svoji – ryze českou – značku!

Děti chtějí zajímavé tvary, pestrý moderní design a skvělou zábavnou jízdu, rodiče požadují pro své malé sportovce hlavně bezpečí, pohodlí, praktičnost a snadné ovládání a užívání. To všechno spojuje nová česká značka sportovních potřeb pro děti BEANY.


Děti si zaslouží skvělou výbavu
Nedá se říct, že by byl český trh přesycen kvalitním sportovním vybavením pro děti. I odborníci, kteří se specializují na prodej a výrobu sportovního zboží, zjišťují, že vybavit dítě pro sport může být docela oříšek. Právě z toho důvodu vznikla nová česká značka BEANY, která se zaměřuje výhradně na výrobu sportovní výbavy pro děti. Za zrodem značky stojí rodiče, kteří chtějí pro své děti (ostatně jako ve všem) i ve sportu to nejlepší, což je zárukou toho, že její výrobky budou splňovat ty nejpřísnější požadavky.

V letošní zimní sezoně se BEANY zaměřuje na kompletní výbavu pro malé snowboardisty. V nabídce tak jsou nejen kvalitní prkna, ale i vázání, boty a vaky na snowboardy. Vše je dokonale uzpůsobeno potřebám malých jezdců.