11. prosince 2016
8 dílný dokumentární pořad Život zn. Mariah bude zpěvačku sledovat během jejího hudebního turné a nechá fanoušky nahlédnout do jejího soukromí.

Televizní kanál E! Entertainment zavede diváky do pozadí soukromého života jedné z nejvíce oslavovaných popových umělkyň všech dob –  zpěvačky, textařky a producentky Mariah Carey! 8 hodinových episod nabídne VIP přístup do zákulisí hodně očekávaného turné “Sweet Sweet Fantasy”, které ji zavede do Evropy a Afriky. Jednotlivé díly představí nejen samotnou pop divu, její kariéru a milostný život, ale také její rodinu a kamarády, díky jejichž podpoře se jí daří zůstat na vrcholu.

„Těším se, že budou mít moji fanoušci příležitost nahlédnout do mého soukromého světa a vydat se se mnou na dobrodružnou jízdu po Evropě a Africe,” říká Mariah Carey. “Já sama si natáčení tohoto dokumentárního seriálu báječně užívám a věřím, že i Vy se budete skvěle bavit.” 

Legendární zpěvačka, jež proslula například hity “All I Want for Christmas is You,” “Honey,” a “We Belong Together,” získala za svou dosavadní kariéru 5 cen Grammy, 32 cen Billboard Music, 21 cen World Music a 10 cen American Music. Je mámou dvou dětí a momentálně je zasnoubená s miliardářem Jamesem Packerem. Její hudební turné se skládá z 28 vystoupení v Evropě a Africe. Do Evropy zamíří Mariah po 10 letech.