12. prosince 2016
Hledáte dárek, který je krásný a zároveň užitečný? Milují vaši blízcí knihy? Pak jsou ideální volbou ručně vyráběné obaly na knihy, které potěší každého vášnivého čtenáře.

Navíc letošní novinkou jsou obaly oboustranné. Nemusíte se tedy rozmýšlet mezi puntíky nebo květinovým vzorem. Vystačí vám jeden jediný, který si můžete měnit podle nálady. Vybírejte z velkého množství rozmanitých vzorů a velikostí na www.decente.cz

Při navrhování a výrobě krásných obalů na knihy je kladen důraz především na perfektní profesionální zpracování a výběr těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny výrobky šijí zkušené švadleny.

Jedinečný a originální vzhled každého obalu je zaručen pečlivým výběrem lícové a rubové látky. Pro svůj luxusní vzhled se upřednostňují vysoce kvalitní látky se zlatými tisky a zlatými konturami.

Obaly jsou vyztuženy – díky tomu drží dokonalý tvar. Samozřejmostí je všitá záložka laděná do barvy vnitřní strany obalu. Každý obal je dárkově zabalen v celofánovém sáčku a opatřen štítkem Hand Made a návodem na údržbu.