7. prosince 2016
TONY ADAM'S je holičství pro opravdové muže.

TONY ADAM´S BARBERSHOP je nejnovějším přírůstkem do babreshopové scény v Praze. Nachází se na Vinohradech, na náměstí Jiřího z Poděbrad. Dle prvních ohlasů mají pánové z TONY ADAM’S ambice nastavené pěkně vysoko.

Hlavní myšlenka TONY ADAM´S BARBERSHOP je vytvořit prostor, který nabízí velmi vysokou kvalitu služeb pro muže v lehkém, čistém, moderním, ale přesto mužném prostředí.

Prostorný, světlý, industrialní. Mix modernismu a tradičích hodnot. Trocha italském stylu skloubeného s britským přístupem k zákazníkům. Unikátní prostor navržený renomovanými architekty interiérového studia OOOOX. TONY ADAM’S tím vzdává hold architektuře severského stylu designu. Beton, sklo a dřevo.

TONY ADAM’S se neodkazuje na žádnou tradici – vytváří své vlastní. Zákazník je určující silou. Zákazník si volí téma pro diskusi. 

V TONY ADAM’S je jedno, kdo jste. BUĎTE SÁM SEBOU! TONY ADAM’S je holičství pro opravdové muže. 

TONY ADAM’S od začátku usiluje o kvalitu a nedělá kompromisy. Sicilské ručně vyráběná holičská křesla, japonské břitvy a tým vysoce kvalifikovaných, zkušených mezinárodních holičů. Nedílnou součástí je i plně zásobený bar, který uhasí žízeň i těm nejnáročnějším zákazníkům. S cílem dosáhnout nejlepšího zážitku, jsme se spojili s uznávanými barmany z BLACK ANGEL’S BARU, kteří pro naše zákazníky vytvořili pestré koktejlové menu, které nadchne v jakékoliv denní hodině a nemusíte tedy hned v 9 ráno začínat panákem whisky.

Nechte svého partnera hýčkat, dárkové vouchery můžete zakoupit přímo na stránkách: www.tonyadams.cz

Ke každému voucheru TONY ADAM’S dostanete ještě dva navíc: slevu 500 Kč do masážního salonu Planet Zen a slevu 400 Kč na košili, pyžamo nebo trenky na míru od Peter James Proud.