7. prosince 2016
Výhled na Vltavu a Pražský hrad, horký svařák, tisíce vánočních světel kolem vás. To by samo o sobě stačilo. Jenže tady navíc můžete odložit všechno oblečení...

Milujeme, když se najde někdo, kdo v Praze rozhýbe stojavé vltavské vody a uspořádá atraktivní program nejen pro turisty, ale i pro nás, kdo v Praze bydlíme. Proto s nadšením vítáme, že Kayak Beach Bar neomezuje svůj provoz jen na léto (i když by se to podle názvu mohlo zdát), ale vymyslel mimořádně zábavné aktivity i na zimu.

Sauna přímo na řece

Jednou z možností, jak strávit na Kayak Beach Baru nezapomenutelný večer, je zajít do zdejší prosklené sauny s výhledem na řeku. Vstupné činí 160 Kč za hodinu a zahrnuje půjčení prostěradla i ručníku. Kapacita je omezená, takže je lepší udělat si předem rezervaci.

Projížďka na kajaku klidně i teď v prosinci

Projížďku na kajaku si můžete užít, i když jste v životě nepádlovali. Vážně! Pro vyjížďky se používají stabilní mořské kajaky, takzvané sea kayaky, u kterých převrácení skutečně nehrozí, takže se nechtěné koupele v ledové Vltavě nemusíte obávat. Během tříhodinové projížďky uvidíte místa, na která se z břehu nikdy  nedostanete ani na ně nedohlédnete. Odrazuje vás, že by vám v kajaku mohla být zima? I to jsou zbytečné obavy, na sobě budete mít vypůjčený neopren. Kromě romantických projížděk si můžete domluvit i lekci kondičního pádlování: „Je to sport ideální pro lidi, které nebaví běhání nebo ze zdravotních důvodů běhat nemůžou. Večerní projížďky osvětlenou lodí jsou romantikou s velkým R,” přibližuje kouzlo kajaků Vavřinec Hradilek, olympionik, kajakář a spolumajitel Kayak Beach Baru.