1. prosince 2016
Do nejvyššího patra skříně, pod postel nebo do sklepa? Staré známé úschovny pro vánoční dárky se mohou leckdy nevyplatit a určitě neuniknou pozornosti zvídavých očí dětí nebo partnera. 

Všechny dárky pohromadě pak často zaberou mnoho místa. Kam s nimi? Vyzkoušejte osobní mini sklad Perfect Storage. 

Jedná se o mini sklady v Praze s bezproblémovou dopravní dostupností, ať už vlastním vozem nebo mhd, s přístupem 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Mini sklady jsou velmi flexibilní a jsou k dostání v nejrůznějších velikostech. Ať už chcete uskladnit pouze vánoční dárky, sezónní věci nebo rovnou celé vybavení bytu třeba při rekonstrukci, určitě najdete vhodný prostor. V Praze najdete Perfect Storage v Holešovicích a ve Vysočanech.  O své věci se bát nemusíte, je o ně dobře postarané nonstop ostrahou.

Odkud se externí sklady vlastně vzaly? Jedná se o fenomén zvaný self-storage (neboli samoskladování), který vznikl v padesátých letech minulého století v USA a odtud se v osmdesátých letech rozšířil do Evropy. Pro mnoho lidí žijících v malém bytě bez sklepa je to jedinečná příležitost, jak vlastnit kolo a další sportovní vybavení. V Americe na jednoho obyvatele připadá kóje o velikosti 0,5m2. V Evropě je 2 600 poboček self-storage a lídrem jsou Velká Británie a severské země v čele se Švédskem.

Pokud hledáte inspiraci, jak efektivně uskladnit nábytek, sportovní vybavení, sezónní věci a mnohé další, navštivte web www.perfectstorage.cz, kde najdete i praktické ukázky.