5. prosince 2016
Venku je zima, že by psa nevyhnal. Natož děti. Ale přece jim nedovolíme, aby zdemolovaly byt! Náš tip? Kupte jim domácí prolézačku, na které se vyřádí!

Na domácích prolézačkách si děti hrají, ale zároveň cvičí, posilují a rovnají si páteř po celodenním vysedávání ve škole. Sestavy se snadno instalují a dají se různě obměňovat a doplňovat, takže nuda nehrozí. Například prolézačky Suprafort od firmy Toypex můžete doplnit o ribstole, kruhy, hrazdy nebo šplhací síť, podle toho, jak dítko roste a jak je momentálně zručné.

Domácí prolézačky ocení děti (a často mnohem víc jejich rodiče) především v zimě, kdy se nedá jít na venkovní hřiště. Rozvíjí obratnost, zlepšují fyzickou kondici a prospívají rozvoji svalů. A hlavně děti lezení strašně baví, takže už nemusíte vymýšlet program, když přijdou kamarádi na návštěvu.

Fajn je, že prolézačkovou sestavu můžete jednoduše ukotvit mezi podlahu a strop, aniž byste museli vrtat do zdi. Snadno ji tak můžete přemístit a najít pro ni doma v pokojíčku ideální místo.

Sestavu Atlant 2, kterou vidíte na obrázku, koupíte za 12 490 Kč.