5. prosince 2016
Na párty v klubu se připravujete hodiny, ale na dámskou jízdu s kamarádkami vám stačí pyžamo? Překvapte své přítelkyně nápaditými dekoracemi a stylovým pohoštěním. Tyto tipy zvládnete levou zadní a nezaberou vám víc než několik minut.

Zchlaďte se ledovou Frisco tříští u romantického filmu

Potřebujete:

Frisco
Formičky na led
Mixér

Jak na to:

Vyberte si své oblíbené Frisco, nalijte ho do formiček na led a nechte zmrznout. Zmrznutí trvá přibližně 8 hodin, proto bude nejlepší, když si připravíte tříšť přes noc. Poté už jen zmrzlé Frisco vyndejte z mrazáku, rozmixujte a servírujte v ozdobených skleničkách.

Připravte si nejstylovější servírování Frisca

Potřebujete:

Frisco
Ananas

Jak na to:

Nejprve odřízněte horní část ananasu a odstraňte všechnu dužinu. Z té můžete vytvořit třeba jednohubky nebo ovocné špízky. Do ananasu nalijte Frisco Ananas & Lemongrass. Dále přidejte cool brčko a voilà – máte trendy ananasový drink v ananasu!

Chcete i vy oživit dámskou jízdu a neskončit u jednohubek a sklenky vína? Inspirujte se fotkami z chic párty, kterou jsme ve spolupráci s Reserved připravili pro vítězku Frisco soutěže, nebo se podívejte na www.friscodrink.cz/domaci-party a nebojte se zaexperimentovat!