19. prosince 2016
Vánoce by měly být hlavně o klidu a pohodě. Všichni ale víme, že vhodný výběr dárků může být celkem stresující. Doma si každý přeje třeba nový počítač. Což by sice byl krásný dárek, ale není jednoduché vybrat ten správný.

Chcete své blízké potěšit, ale v záplavě různých nabídek se nevyznáte?

S námi nemusíte být počítačový expert. Vybrali jsme za vás notebooky, které udělají radost každému. Až si naše tipy přečtete, tak budete v klidu. Sama totiž dobře pořídíte a ještě poradíte s výběrem kámošce nebo tatínkovi.

Univerzální pomocník

Pokud váš počítač slouží jako pomocník doma, v práci nebo ve škole, doporučujeme flexibilní zařízení 2v1. Dotyková obrazovka je skvělá na brouzdání po internetu nebo třeba pro pouštění filmů jsou přeci chvíle, kdy klávesnice skoro není třeba. Skvělý je například elegantní Lenovo Yoga 900.

Co je malé, to je hezké

Pokud běháte celý den například po schůzkách, přenosnost počítače je často ta nejdůležitější vlastnost.  Pokud potřebujete počítač, který se pohodlně vejde do kabelky, pořiďte například  Asus ZenBook Flip UX360 s tloušťkou pouhých 13,9 mm a váhou jen 1,3 kg.

S výdrží baterie nejdále dojdeš

Pro časté cestování a nošení počítače ven se hodí pořádná výdrž baterie. Potřebujete intenzivně pracovat a nemáte stále čas hledat neustále volnou zásuvku? Výbornou volbou je Dell XPS 13 s velkokapacitní baterií a téměř bezrámovým displejem.

Dotyk je radost

Vnímáte dotykovou obrazovku jako největší přednost? Podívejte se na Acer Switch Alpha 12 s digitálním perem a oddělitelnou klávesnicí, na něm si můžete psát poznámky ručně. Máte tak skicák nebo poznámkový blok, což jistě potěší.

Výkon pro práci i zábavu

Hledáte počítač, který bez potíží zvládne i ty nejnáročnější úkoly jako je úprava videa, fotek či grafické programy? My bychom vzali mimořádně nadupaný HP Spectre x360. 


Design, který oslní

Perfektní design je pro někoho tím hlavním. A velkou radost jim udělá limitovaná edice Dell XPS 13 s luxusními křišťály Swarovski. Notebook si můžete vybrat ve zlaté či stříbrné barvě.

 

Jestli se chcete dozvědět vice, navštivte stránky www.chtejtevic.cz a vyberte si.