5. prosince 2016
Vyzvali jsme vás, abyste nám napsali, jak zvládnout předvánoční shon a stres. Přišla spousta zajímavých tipů. Tyhle tři vyhrávají.

Z té záplavy inspirativních tipů a rad nebylo lehké vybírat. Přesto jsme nakonec museli vybrat tři výherkyně, které získávají
dvousložkové omlazující pleťové sérem Anew Ultimate Supreme od Avon v hodnotě 590 Kč.

Čtěte dál – najdete mezi zveřejněnými příspvěky ten svůj?

Do obchodů ani nevkročím

Dřív jsem Vánoce strašně řešila a stresovala se a propadala tlaku obchodních center a reklam, tlačila se v davech u kas a lámala si hlavu s tím, co komu koupit. Poslední tři roky to řeším jinak. Dárky kupuji už začátkem listopadu a skoro všechny přes e-shop a do obchodů mezi davy ani nevkročím. Objednané dárky stihnou do Vánoc přijít. Většinou si moji blízcí sami řeknou, co chtějí. Hlavu s vymýšlením dárků si už tolik nelámu, pouze když chci, aby to bylo překvapení. A vánoční nákup? Jedině v Německu! Máme do do žitavského Kauflandu autem 30 minut a ta atmosféra a lidi se absolutně nedají srovnat s tím, co se děje u nás v Čechách. Zaprvé je tam daleko méně lidí, netlačí se, nestrkají, u kas nejsou takové fronty, a pokud ano, nikdo se nevzteká, všichni spořádaně stojí a čekají, prodavačky se usmívají. Skončila jsem s českým vánočním stresem a jsem za to moc ráda! Konečně se na Vánoce těším a poslední dny před nimi jen vychutnávám tu atmosféru a určitě nepůjdu něco shánět na poslední chvíli, nedej bože na Štědrý den.

Lenka Sedlmajer (33)