1. prosince 2016
Většina mužů touží o Vánocích po romantice. A dárky? Ty jsou pro ně důležitější než pro ženy.

Seznamka eDarling provedla průzkum, v němž se zeptala 328 českých nezadaných, které období je pro ně nejtěžší. Pro dvě třetiny mužů jsou to právě vánoční svátky, kdy se cítí nejvíce sami a touží po partnerce. Ženy to buď tolik neřeší, nebo nepřiznají. Že je jim o Vánocích bez partnera smutno, přiznává jen polovina žen.

Jaký je žebříček neoblíbených dnů pro nezadané?

Vedou Vánoce, následuje Silvestr a teprve potom Valentýn.
Vánoce jsou rodinné svátky, a tak nepřekvapí, že by je většina mužů i žen chtěla slavit s nejbližší rodinou. Víc mužů by však nemělo nic ani proti romantické vánoční večeři s novou partnerkou. A skoro tři čtvrtiny mužů by o Vánocích klidně představily novou partnerku rodině. To ženy jsou v tomhle ohledu méně odvážné, Vánoce a přdstavení nového partnera jim nepřipadá jako ideální kombinace.

No a dárky. Představte si, že pro muže jsou důelžitější než pro ženy! No jasně, víc mužů než žen si myslí, že je vzáemné obdarování o Vánoccíh ve vztahu důležité. Otázka ale je, po jak dlouhém vztahu s dárkem vyrukovat. Muži se nebojí investovat do většího dárku klidně i po pár měsísích vztahu.  Ženy přece jen vyčkávají a naopak je jim spíš nepříjemné, když po pár týdnech známosti dostanou příliš velký a drahý dárek. Čerstvé vztahy, to není nic jednoduchého! Ale vyplatí se to. Seznamujte se, společná vánoční romantika za to stojí!