24. listopadu 2016
Idol Ben Cristovao koupil svým fanynkám drinky!

Ben Cristovao připravil pro listopad roku 2016 sérii tří pražských koncertů, každý svým pojetím výjimečný a jedinečný. V rámci show představuje Ben především hiphopové songy, nechybí ale také písně z jeho nového alba Palmy a Neony.

První koncert z celé tour, který proběhl 2. 11. v Royal Theatre, byl velmi unikátní – Ben uspořádal VIP event pouze pro dámy nad 18 let. Ben začal písní od Bena Kinga Stand by me, další na repertoáru byla oblíbená písnička Pure Girl, která je spojená s kampaní pro Garnier a byla oceněna bronzovou Effie. Ambasador značky Garnier si pro své fanynky vybral songy určené pouze pro dámy a svůj debut si zde odbyla i píseň Poslední. Všechny dámy měly možnost poznat se s Benem osobně a popovídat si s ním, jelikož jim během pauzy koupil 30 lahodných drinků. Většinu času strávil Ben v příjemném rozhovoru právě se svými fanynkami.

V rámci kampaně Garnier Pure probíhala i soutěž v časopise Cosmopolitan. Vítězkou se stala Klára Vernochová (na fotografii s kamarádkou Sárou Galvankovou). Výherkyně se zúčastnily Benova koncertu v Roxy a velmi si ho užily!