24. listopadu 2016
Potěšit je tak snadné 
aneb Jak se vaše dárky mohou stát hvězdami pod vánočním stromečkem.Asi nikoho nenapadne postavit pod stromeček dárek v igelitce z obchodu. Obal je to, co z něj udělá sváteční záležitost.

Nebeské ozdoby

Z pevného bílého papíru vystřihněte hvězdy a razítkem natiskněte iniciálu. Z dárkového papíru vystřihněte štítek, nalepte ho na fotokarton a opět ho vystřihněte tak, aby byl vidět úzký okraj fotokartonu. Ve štítku udělejte otvor a hvězdy nalepte.

Andělé na zemi

Návštěva shora: Zlaté vánoční ozdoby vytvoříte tak, že vykrajovátko na cukroví ve tvaru anděla pevně přitisknete na razicí fólii (z potřeb pro kutily). Podél takto vzniklého otisku vystřihněte formu. Špendlíkem udělejte do razicí fólie otvor a provlékněte jím zlatou stužku na zavěšení. 

Spojené kruhy

Na tuto dekorační řetězovou reakci si nejprve kruhovou raznicí vytvořte z razicí fólie měděné barvy (z potřeb pro kutily) kolečka různých velikostí. Ta pak na šicím stroji sešijte k sobě. Řetízek, který takto vznikne, obtočte kolem zabalených dárků a zafixujte lepicí páskou.

Zlato s vůní lesa

Dárek zabalený do bílého papíru obtočte zlatou stuhou a na zadní straně ji zafixujte lepicí páskou. Z borové větve odstraňte jehličí, vyrobte z něj malý svazek. Ten nahoře oviňte bílou bavlnkou a zavažte ji na uzel. Dárek v horní třetině vodorovně obtočte fialovou bavlněnou přízí, přitom na ni navlékněte borové střapce. Poslední ovinutí přízí povede diagonálně přes vodorovné linie. 
Na zadní straně přízi zavažte na uzel. Můžete na ni ještě pověsit například
skořicovou hvězdičku.

Další skvělé nápady najdete v nové tině Bydlíme, která je právě v prodeji.

KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM