22. ledna 2019
Nejlepší místo na světě? Váš domov! Víme, co dělat, abyste se tu cítila ještě lépe a spokojeněji.

Květiny přinášejí štěstí

Květiny mají velký vliv pozitivní náladu. Nejenom, že je díky nim interiér hned krásnější, ale pohled na ně nás dělá šťastnějšími a působí na nás velmi pozitivně. Sama to určitě také znáte, když květiny dostanete, nálada se ihned zvedne a začnete se usmívat. Podle feng-šuej je však nutné mít doma jen čerstvé květiny. Ty, které už vadnou, vyhoďte. Nepoužívejte ale nikdy sušené květiny, ty mají stagnující energii.

Vsaďte na barvy

I taková barva stěn, mezi kterými žijeme, nás ovlivňuje – naši náladu, i naše emoce. Ke štěstí prý podle odborníků nejlépe pomůže žlutá a zelená. Jsou to sice trochu netradiční odstíny, avšak můžete skvěle experimentovat s jejich sytostí a nebo s nimi sladit ostatní vybavení, které bude v decentním rázu. Je to pro vás stále moc? Pak vsaďte na neutrální bílé stěny a v těchto barvách si pořiďte třeba určité doplňky.

Náš tip: Barvy do interiéru podle horoskopu

Ulevte si pořádkem

Když se vám doma všude válí spousta věcí a stále je hromadíte, budete se cítit čím dál stísněněji a nebudete se ani doma cítit dobře. Udělejte si jeden velký uklízecí víkend, kdy všechno nepotřebné buď vyhodíte, nebo dáte dál. Uvidíte, jak vám s každou zmizelou věcí spadne kámen ze srdce a ihned se vám pozvedne také nálada.

Čtěte také: Věci je lepší vyhodit než hromadit