15. března 2018
Jarní období, kdy se příroda probouzí k životu, vybízí k novému restartu i našeho organismu. Vybrali jsme pět produktů, které vám k jarní očistě skvěle dopomohou:

Vyčištění po zimě je tak osvobozující. Tělo se odlehčí, vyčistí a s ním i psychika. Ke správnému účinku je u všech přípravků velmi důležité je pravidelně užívat a také zvýšit pitný režim, aby se odpadní látky mohly z organismu lépe vyloučit. Pokud s detoxem začínáte, nelekejte se prvních příznaků toho, že tělo pracuje – můžete být hodně unavení, zhoršit se vám pleť a také se můžou objevit výkyvy nálad. To všechno je normální a po krátké době vše odezní.

Detoxikační tablety na energii Triphala, Organic India, EcceVita, 290 Kč

Přímo z Indie je speciální detoxikační směs složená ze tří bylin, které se tu používají už přes pět tisíc let. Ideální je 80 denní kúra, která regeneruje a pročišťuje organismus, podporuje trávení a zajišťuje správnou funkci střev. Líbí se nám, že jedním z jejich účinků je také celkové omlazení organismu.

Bio březová šťáva, Weleda, 299 Kč

Bříza je strom, jehož šťáva z lístků očišťuje, podporuje vyplavování nejrůznějších usazenin z těla a to zcela přirozenou cestou. Obsahuje flavonoidy, které mají močopudný účinek. A že přípravek bude opravdu účinkovat svědčí i fakt, že lístky břízy pocházejí z Jižních Čech, tedy z našeho přirozeného prostředí. Natrpklou, svěží šťávu můžete užívat buď samostaně nebo ji ředit s vodou.