10. února 2019
Cítíte se stále podrážděná a jste jako na trní? Nic nestíháte a často zapomínáte? Tak právě teď je čas odložit mobil a zkusit tyto jednoduché triky:

Dělejte jen jednu věc

Ano, ženy jsou multifunkční a zvládají dělat několik věcí najednou. Jenže užijí si je vůbec? Díváte se na televizi a přitom sjíždíte, co je nového na Instragramu? Jste na večeři s rodinou nebo s kamarádkami v kavárně a všichni se díváte jen do mobilu? A není to škoda? Odložte mobil a věnujte se jim. Nic vám neuteče a budete mít hezčí zážitky.

Vraťte se k časopisům a knížkám

Tak schválně, kdy naposledy jste četla? Pokud jezdíte do práce MHD nebo vlakem, jste pořád na mobilu? Pokud vás dlouhá cesta nudí, noste s sebou v kabelce knížku nebo časopis. Pokud je knížka těžká, pořiďte si lehkou a praktickou čtečku.

Náš tip: 21 knih, které by měla číst každá žena

Vypněte notifikace

Také to znáte – telefon se rozsvítí a upozorňuje na novou zprávu, email nebo další upozornění. Co uděláte? Samozřejmě všechno necháte být a podíváte se. Uvědomte si, že nic není nutné vědět ihned a že vás toto velmi ruší z práce a úkolů. Ještě horší to je, když máte mobil propojený s chytrými hodinkami a to už vám neunikne nic. Hodinky si odpojte a mobil dejte do kabelky. Podívejte se na něj, až budete mít hotovo.