8. března 2018
Cítíte se po zimě unavení? Do nového ročního období vás nastartují superzdravé nápoje. Vyzkoušeli jsme je na vlastním těle a vybíráme pro vás ty, které vás zaručeně nabijí elánem a dobijí vám baterky. Stačí jen zamíchat s vodou a vypít!

Elixír života Life drink, Terranova, Profimed, 899 Kč

Název nelže, protože tento čistě přírodní, veganský nápoj obsahuje opravdu koncentrovanou dávku těch nejlepších živin – proteiny z hrachu a rýže, mrazem sušenou zeleninu a bobulovité ovoce, probiotika, medicinální houby, trávicí enzymy a plno dalších látek. Po otevření musíte mít prášek v ledničce, aby se zachovaly všechny výživné hodnoty. A jaký je výsledek? Jarní únava bude pryč a vy budete plni elánu a chuti do života a taky krásnější. Náš postřeh: když ho vypijete před během nebo cvičením, půjde vám to ještě lépe!

Bio-Noni, EcceVita, 898 Kč

Noni je rostlina, která roste na Tahiti a z jejích žlutých plodů, připomínajících šišky se lisuje šťáva, na kterou zde místní nedají dopustit už 2000 let. Chuťově sice připomíná spíše jablečný ocet, ale jakmile štávu začnete ráno nalačno brát – dobré je ji ředit s vodou, tak uvidíte, jak budete odolnější – má totiž vliv na imunitu a pozitivně ovlivňuje fyzickou a psychickou aktivitu.

Korejský ženšenový čaj Kombe, 20 ks za 269 Kč

Granulovaný čaj je jednotlivě balený a tak ho můžete použít kdykoliv, není na něho vhodná vroucí voda. Má jemně nasládlou příjemnou chuť a pomůže vám vždy, když docházejí síly. Je však vhodné ho pít pravidelně. Působí proti únavě, lépe se po něm spí, působí na imunitu a omlazuje.