20. listopadu 2016
Asian Temple je již téměr rok stálicí na gastronomické scéně. Díky prosbám vracejících se hostů došlo k rozšíření kapacity barové části. 

Nově tak vznikl prostor Aquarium Lounge, kam můžete zajít na drink, ochutnání barového menu nebo užít si některý z tématicky laděných večerů, za doprovodu DJ.

Nový prostor tak vytvořil dostatek míst k intimnímu posezení nad drinky či snacky z barového menu s asijským nádechem. Drinky, které vznikly speciálně pro Asian Temple pod taktovkou Achima Šipla, hvězdy české mixologie a barmanství, se staly kultem.

Mezi stálice patří Asian Box. Drink, který je schovaný v papírové krabičce, přesně v takové, ve které je člověk zvyklí přinést si domů k večeři svou oblíbenou „čínu“ či jinou asijskou specialitu. V podání Asian Temple v boxu překvapí drink z rumu Don Papa, mandarinek, litchi a koriandru.

Další z oblíbených a zároveň vyjímečných drinků je Asian Street Train. Pouliční servis obyčejné plechovky v protikladu osvěžujícího drinku z vodky, yuzu, koriandru, soli a zázvorové limonády.

V Asian Temple bude některé dny v týdnu probíhat pravidelný tématický večerní program s hudebním doprovodem DJ.

PONDĚLÍ : „TASTE OF ASIA“

–        Akce v prostoru restaurace
–        Začátek v 18:00
–        Tasting menu 750 Kč – Tasting menu (obsahuje 4 chody): Salmon Yuzu: Sumai Shrim and Pork, Asparagu salad, Lamb and curry, rice
–        Na cenu se nevztahují se další slevy (např. karty Gastrogroup, Sphere card, RB card…)!

ÚTERÝ – „LADIES NIGHT“

–        Akce v lounge a na předním baru a přilehlých sedačkách
–        Začátek v 19:00, DJ hraje po celý večer (DJ Robin/DJ Rafi)
–        Mezi 19:00 až 21:00 při zakoupení alko drinku (koktejl, pivo, víno, panáky) dostanou druhý zdarma!
–        Malé tasting menu: 350 Kč – cena obsahuje menu a welcome drink zdarma. – Malé menu (obsahuje 3 chody): Salmon Yuzu, Asparagus tofu, Steam seabass
–        Na cenu se nevztahují se další slevy (např. karty Gastrogroup, Sphere card, RB card…)!

Více najdete na www.asiantemple.cz