15. listopadu 2016
Ochutnejte zimní novinky z Costa Coffee.

Karamelovo-popcornové Caffé latte

Popcorn nepatří jenom do kina, ale může být také součástí voňavé kávy. Odpoutejte se od konvencí a vyzkoušejte v oblíbených kavárnách Costa Coffee jejich sezónní novinku – Karamelovo-popcornové Caffé latte. Během zimy potřebujeme více energie, proto se jedná o lehce vydatnější variantu mléčného Caffé latte.

V kavárnách Costa Coffee se připravuje z espressa z jedinečné kávové směsi Mocha Italia a čerstvého mléka. Je to nápoj jednolité barvy, čehož docílíme rychlým prolitím espressa do horkého napěněného mléka. Zimní novinka je doladěna popcornovým sirupem a třešničkou na kávě je bohatá čepice nadýchané šlehačky zalitá karamelovou omáčkou a posypaná karamelovým popcornem.

Medová horká čokoláda

Milujete sladké? Pokud ano, pak se vám už určitě někdy zdál sen o čokoládovém království, kde tekla místo vody čokoláda, chodníky byly dlážděné touto oblíbenou pochoutkou a na stromech rostly čokoládové hruštičky. Vlastně všechno ostatní bylo také z čokolády – bílé, hořké, mléčné, ledové a nechyběla tu ani čokoláda medová – dokonalá symbióza dvou lahodných pochutin. Nyní se váš sen stal skutečností.

V kavárnách Costa Coffee vyslyšeli vaše přání a nachystali si pro vás Medovou horkou čokoládu. Nechte se unášet jemnou nezaměnitelnou chutí horké čokolády připravené z čerstvého mléka snoubenou s chutí vláčného medu, ozdobenou nadýchanou šlehačkou a zalitou čokoládovou polevou na povrchu.