14. listopadu 2016
Díky chytrým hodinkám budete vědět jak na to.

Chytré hodinky se mohou stát skvělým pomocníkem v situacích, kdy se potřebujete vyhnout používání smartphonu. Pomohou vám ve chvílích, kdy očekáváte důležitou zprávu a potřebujete být na příjmu, navzdory tomu, že užívání smartphonu je v daný moment nevhodné. Níže naleznete několik tipů, jak mohou chytré hodinky, například Huawei Watch, pomoci vyřešit čtyři problémové situace, které typicky vznikají při používání smartphonu.

Chytré mobilní telefony mají své dobré i špatné stránky. Díky nim máme neustálý přístup k informacím, pomáhají nám zůstat v nepřetržitém kontaktu s přáteli, poskytují nám zábavu a usnadňují práci – to jsou ty dobré stránky. Tou horší stránkou je, že všichni velmi často sedíme s očima směřujícíma k displeji telefonu, nervózně kontrolujeme nová upozornění, kdykoli a kdekoli. Často také nastanou situace, kdy telefon nevhodně zazvoní v kině, divadle nebo během pracovní schůzky. V neposlední řadě se často telefon ne příliš snadno vejde, či spíše nevejde, do kapsy u kalhot. Jak na to?

Situace č. 1

Sedíte doma na gauči místo toho, abyste šli ven a trochu se provětrali a pohnuli. Váš pes už zapomněl, co jsou to procházky, a vy zase co to znamená být fit, díky čemuž budete brzy potřebovat větší velikost oblečení.

Řešení pomocí chytrých hodinek

Nasaďte si chytré hodinky Huawei Watch, zapněte aplikaci Google Fit, nebo denní monitoring aktivit a nastavte si svůj cíl. Vzhledem k přesnému senzoru pohybu dokáží Huawei Watch monitorovat vaši aktivitu, rozpoznají, zda jste na procházce, jdete do schodů, běháte, či cvičíte. Hodinky jsou schopné vše přehledně ukládat a s pomocí zabudovaného senzoru srdečního tepu sledovat vývoj vaší fyzické kondice. A pokud „zapomenete“ jít ven nebo běhat, Huawei Watch vám připomene, co je váš denní cíl a kolik vám ještě zbývá, abyste tohoto cíle dosáhli.