7. listopadu 2016
Sedací souprava je důležitou součástí obývacího pokoje a středem každého bytu. Měla by být pohodlná, kvalitní a zapomenout nesmíme ani na pěkný design. Zkrátka musí do našeho bytu perfektně zapadat.

Moderní nemusí znamenat nepraktická

Mnozí si pod pojmem moderní sedací souprava představí nepoužitelný designový kousek. To ale vůbec nemusí být pravda, sehnat se dají parádní sedačky, které vypadají skvěle a zároveň se na nich pohodlně sedí. Pohovka by měla vyhovovat celé rodině a záleží i na našem životním stylu. Jiné nároky bude mít pár ve středních letech s odrostlými dětmi, jiné mladá dvojice bez dětí a odlišné zase rodiny s malými dětmi nebo domácnosti s chlupatými čtyřnohými mazlíčky.

Rozkládací rohová sedačka dokonale využije prostor

Možná toužíte po pohovce s efektním látkovým čalouněním, možná spíš po kožené sedací soupravě. Každý máme trochu jiný vkus. Sedačky se liší rozměry, materiálem i prostorovým řešením. K nejpopulárnějším dnes patří rohové soupravy a ty s úložným prostorem. Rozkládací sedačka je skvělou variantou, jak rychle a snadno vytvořit lůžko pro hosty nebo třeba pro rodinné sledování filmů. A rozhodně neplatí, že by rohová sedačka měla být součástí jen velkých prostor. Sehnat se dá praktický model menších rozměrů, který dokonale využije každý dostupný centimetr malého obýváku.

Sedací souprava Elba do každého interiéru

Hledáte ideální sedačku pro vaše bydlení, ale stále nenacházíte? Měla by být praktická, ale zároveň krásná? Velmi univerzálním a přitom designově propracovaným modelem je sedačka Elba. Hodí se do moderních, vzdušných interiérů, které ale nejsou nijak chladné a strohé, naopak, žije to v nich. Takže třeba i pro rodinu s kupou dětí. Zvolit si můžete různé typy potahu, a to nejen jeho barvy, ale i materiálu. Sedačku si tak můžete doladit podle vlastních představ a podoby vašeho interiéru.

Dostatek místa k sezení i ležení

Rohová sedací souprava Elba poskytuje dostatek místa k sezení, na výběr je roh pravý či levý a má spoustu praktických vlastností. Její konstrukce je pevná a bytelná pro dlouhou životnost. Sedáky jsou vyplněny kvalitním materiálem tak, aby nebyly ani příliš měkké, ani tvrdé, zkrátka se na nich pohodlně sedělo i lenošilo. Obrovskou předností je možnost během okamžiku rozložit tuto sedačku na velké a pohodlné lůžko. Ve svém rohu skrývá úložný prostor pro uschování všeho, co momentálně nepotřebujete mít po ruce.