Napište nám svůj příběh a vyhrajte

Každý zveřejněný příspěvek odměníme dárkem!

Trápí vás čas od času problémy s pletí? Nejste sama! Naštěstí existuje dost způsobů, jak se jim bránit i jak jim předejít. Jedním z nich je Essenté aktivní booster při akné, který stimuluje buněčnou aktivitu a zánětlivé procesy ničí již v zárodku.  Chcete ho vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže, napište svůj příběh a jeden ze 3 boosterů v hodnotě 735 Kč může být váš!

Tentokrát nám pište příběhy na téma: Co děláte pro to, abyste vypadala odpočatě a zdravě? Jaký je váš nejoblíbenější a osvědčený recept proti únavě? Tři nejzajímavější a nejzábavnější příběhy vybereme, odměníme a zveřejníme.

Na vaše příspěvky se těšíme do úterý 2. května 2017.

Co booster Essente dokáže?

Někdy se stane, že potřebujete rychlého pomocníka, který zničí příčinu vašeho trápení co nejrychleji. Řešením může být například Essenté aktivní booster při akné, který stimuluje buněčnou aktivitu a zánětlivé procesy ničí již v zárodku. Je vhodný k lokální aplikaci na místa postižená akné či podobnými zánětlivými projevy. Problematické oblasti ihned zklidní, pomůže s obnovou běžných funkcí kůže, zreguluje tvorbu kožního mazu a podpoří regeneraci pleti. Velmi dobře se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.
Více informací o tomto i dalších produktech Essente najdete ZDE.

Vaše příběhy

Autor: jpž
Foto: archiv, Shutterstock,
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Volný čas