25. října 2016
Rádio Beat nemůže slavit svátek jindy než na Beatu, tedy právě dnes. Kdo se přidá? Kamil Střihavka, Martin Kraus, Lou Fanánek Hagen, Michal Pavlíček a spousta dalších. Poslouchejte!

Ne každé radio se může pochlubit tím, že kromě svých narozenin má také svátek. Beat ano. Při pohledu do kalendáře je to jasné na první pohled – my na Beatu slavíme na Beatu, tedy právě dnes! A nebudeme na to sami.

Na 25. října oficiálně vyhlašujeme mezinárodní den českých rockových muzikantů. Někteří z nich se právě dnes představí v netradičních rolích rozhlasových moderátorů. Těm našim dáme volno a muzikantům naopak volnou ruku. 25. října si na Beatu můžou říkat, co chtějí, a pouštět, co chtějí.

Pozvání přijali Kamil Střihavka, Martin Kraus (Krausberry), Fanánek (Tři Sestry), Michal Pavlíček (Pražský Výběr, Stromboli), Tomáš Hajíček (Krucipusk) a další. A co naši zprávaři? Petra Šimáčka pro dnešek ve zpravodajství nahradí herec Milan Šimáček, Pepu Lábuse zase Jiří Lábus. Bude to rozhodně výživný den. Poslouchejte s námi!