17. října 2016
Doba je zrychlená, pořád nás nutí, abychom se za něčím řítili a hnali. Zní to neuvěřitelně, ale zpomalit by nás mohl šperk. Přečtěte si víc!

Šperky Shivaloka nejsou jen krásným módním doplňkem, ale také svému nositeli pomáhají  překonávat životní překážky a umožňují dosáhnout hlubších cílů a poznání. Spojením těchto vlastností jsou ideální pro příznivce jógy, kterých je stále více.
Přírodní kameny a spirituální korálky jsou obdařeny vlastní duchovní energií. Dřímá v nich silný energetický potenciál, který zůstává nevyužit, dokud tato energie není řádně a plně probuzena. Všechny Shivaloka spirituální šperky jsou vyrobeny a aktivovány na Bali, a to použitím původních tajných duchovních rituálů, objevených a využívaných po tisíce let indickými mistry.


Na výrobu šperků se používají pouze pečlivě vybraná, 100% přírodní, pravá semena Rudraksha a další posvátné korálky s intenzivními účinky.
Člověk může a vlastně ani nemusí být aktivním jogínem, ale první krok k nalezení vnitřní síly a klidu může být pomocí šperků Shivaloka, které jsou spojením krásy, duchovna a vnitřní síly.