13. října 2016
Uznávaný německý DJ a producent TEENAGE MUTANTS z labelu Stil Vor Talent v pražském Clubu Uhelna. Tento večírek bude první z pravidelných klubových akcí NU:DISCO, a právě proto jsme na něj vybrali TEENAGE MUTANTS.

Pojďme si říct něco bližšího o hlavní hvězdě téhle exklusivní party – talentovaném borci, který si říká TEENAGE MUTANTS. Jeho první kroky na hudební scéně proběhly před více než 5 lety v Německu, kdy začal hrát ve dvojici s neméně nadějným DJ Turtle Bros, se kterým je spojovala záliba v undergroundu, hlavně technu, deep housu a indie taneční hudbě. Našlápnuté duo se díky svému umu brzy dostalo na žebříček uznávané Beatport hitparády ve své kategorii.

V roce 2012 Teenage Mutants už sám za sebe vydal svůj první debut a dnes už dobře známý underground deep house hit „Hanging On“ https://www.youtube.com/watch?v=erz7R5_LfN0 , který nahrál v kolaboraci s Andre Cromem pod labelem OFF Recordings a podařilo se mu s ním dostat hned na první příčky hudebních serverů. Dalšími jeho slavnými tracky je letní pecka „The Path“ https://www.youtube.com/watch?v=wYVk43ix6dM vydaná slavným „kočičím“  vydavatelstvím Suara Music nebo debut z New Yorku pod hlavičkou Nurvous Record – „Out of time“ https://www.youtube.com/watch?v=g46Ousxc9Aw.
Tyhle úspěchy vedly k tomu, že z TEENAGE MUTANTS se stal mezinárodně respektovaný producent na poli EDM scény, který má za sebou spolupráci se jmény jako je Oliver Koletzki, Round Table Knights, Kellerkind nebo Malente. V současné době působí pod labelem Stil Vor Talent a hraje po celé Evropě, v Americe a Kanadě. Jeho tracky se vyznačují rozsáhlými basovými linkami a rychlými beaty s neuvěřitelně chytlavou taneční melodií, která rozhýbe snad každého!

Takže pokud jsi fanoušek kvalitní underground taneční hudby, určitě doraz 22. října do Uhelny.
Klub je vybaven perfektním zvukem a akustikou, díky které si užiješ hudbu na maximum. Čeká tě také vizuální zážitek v podobě speciálních efektů a světelné show.
Můžeš zároveň využít akce, kterou jsme připravili ve spolupráci s www.goout.cz. Prvních 100 nakupujících na tomto webu má vstup za zvýhodněnou cenu 100,- Kč. Na místě budou vstupenky za 250,- Kč.
Více info najdeš na FB události
https://www.facebook.com/events/639335876244903/?active_tab=posts