Four Seasons Hotel Prague otevírá nové AVA Spa

Relaxace a omlazení kosmetikou Swiss Perfection, Sodashi a Omorovicza doplněné tradičními českými minerálními koupelemi

Nové AVA Spa jsou inspirované místními tradicemi s luxusní péčí s jedinečným výhledem na Pražský hrad.

„Ava“ je prastaré keltské slovo a znamená „voda“. Dodnes je součástí názvů mnoha českých řek, včetně Vltavy. Pojmenování tak odkazuje nejen na vodní procedury, ale také tradici českého lázeňství, které jsou součástí konceptu AVA Spa.   

AVA Spa zahrnuje pět relaxačních místností pojmenovaných po řekách Vltava, Morava, Otava, Litava a Svitava. Vltava je prostornou suitou pro páry, v níž se navíc nachází Rhassoul a vana pro minerální koupele.  Hosté mohou vybírat nejen z omlazujících procedur, ale také využít sauny, parní lázně nebo vitality bazénu s vodopádem, masážními tryskami a dalším příslušenstvím pro hydroterapii. U vitality bazénu nechybí pohodlná křesla a lehátka a krb vytvářející skutečně uvolňující atmosféru.

Výběr kosmetiky a péče AVA Spa

Swiss Perfection, dostupné pouze v AVA Spa, nabízí exkluzivní pokročilou omlazující péči o pleť. Ošetření zahrnují hloubkové čisticí masky, masáže a následnou péči na míru s využitím speciálního přístroje s technologií Cellular Active IRISA. Zaměřuje se na okamžité a dlouhotrvající viditelné výsledky založené na podpoře tvorby nových zdravých buněk.

Sodashi je australská značka kosmetických spa produktů bez obsahu chemických látek. Využívá speciální kombinace aromaterapie a ájurvédských zásad. Ošetření kosmetikou Sodashi zahrnuje hřejivé aromatické obklady pro zjemnění pleti a péči, jež zvyšuje pevnost a dodává mladistvý vzhled. Sodashi je k dostání exkluzivně v hotelu  Four Seasons     Hotel Prague.

Kosmetika Omorovicza bohatá na minerální látky zahrnuje například ošetření pleti maďarským rašelinovým bahnem, které čistí, nebo organickým ovsem a pšenicí pro vyhlazení.
Hosté si mohou v AVA Spa díky značkovým rituálům na míru dopřát unikátní zážitek. Minerální koupel s označením Karlovy Vary očistí tělo, lázeň je navíc obohacena o esenciální citrónový olej. K intenzivnější detoxikaci slouží procedura Signature Detox, která začíná relaxací v Rhassoulu, na ni navazuje exfoliace celého těla mořskými minerály Sodashi a maska z růžového jílu, která zpevní a posílí tělo. Očistná procedura končí masáží hlavy a chodidel.

Zlatý rituál uklidní smysly a rozzáří pokožku. Luxusní péče kosmetikou Omorovicza kombinuje peeling celého těla k oživení pleti, relaxační koupel, masáž a nakonec omlazující péči o pleť. Exkluzivní buněčný lifting, ošetření kosmetikou Swiss Perfection v pěti krocích, vypíná pleť a přináší okamžitý a dlouhotrvající efekt. Pro hosty, kteří hledají celkovou revitalizaci, nabízí AVA Spa masáž La Bohéme inspirovanou českým národním stromem. Využívá detoxikační a regenerační olej z lipového květu.

AVA Spa je ztělesněním luxusu, obnovy a krásy

AVA Spa v hotelu Four Seasons Prague je idylickým místem pro regeneraci těla i duše.

Rezervace lze provést na telefonním čísle (+420) 221 427 830, email: spa.prague@fourseasons.com.

Menu na www.fourseasons.com/prague/spa.

Autor: PR
Foto: Four Seasons Hotel Prague,
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Volný čas