26. září 2016
Jestli ráda pořádáte večírky a chcete jako hostitelka zazářit, Frisco je vaší nejlepší inspirací. Přináší řadu stylových rad a receptů, jak párty přeměnit na nezapomenutelnou akci.  

Zkuste kamarádkám připravit Frisco, jak ho ještě nezažily!

Pokud chcete dodat lesk a šťávu celému večeru, naservírujte svým hostům milované Frisco jinak – můžete například vyzkoušet slaďoučké ledíky s ovocem, které ozdobí a osvěží každý drink! Pokud navíc Frisco ledíky rozmixujete, vyrobíte skvělou ledovou tříšť. A jestli vás z toho přepadne chuť na zmrzlinu, tak i to umí Frisco vyřešit. Podívejte se na www.friscodrink.cz, kde najdete spoustu další párty inspirace!

Toužíte po tom posunout své večírky ještě na vyšší úroveň? Zapojte se do Frisco soutěže a vyhrajte párty snů a poukázky na oblečení značky Reserved. Uspořádejte večírek, vyfoťte se a ty nejstylovější fotky s Frisco drinkem nahrajte na Instagram s hashtagem #zittuchvili a otagujte je @frisconight.

Odborná porota každý týden v pondělí vybírá tu nejvíc cool fotku, která postoupí do finále. A 24. října bude vyhlášena konečná vítězka. Pro výherkyni bude uspořádána super párty, na niž ji připraví profesionální vizážista. Vítězka dále získá zásobu Frisco drinků a poukázku na oblečení Reserved v hodnotě 3000 Kč. Ostatní tři finalistky si odnesou poukázku v hodnotě 1000 Kč na produkty Reserved a balení Frisco drinků.

Let’s party! 😉