12. září 2016
Každý den můžeme přiřadit k jednomu z nebeských těles – Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše, Mars, Jupiter a Saturn, která nás ovlivňují. 

Asi víte, že každá planeta vládne některému ze znamení zvěrokruhu. Stejně tak i den má svou vládnoucí planetu, která může ovlivnit váš charakter a chování.

Neděle

Neděle je tradičně vnímána jako první den v týdnu a jako den odpočinku a uctívání. Člověk, který se narodil v neděli je pod nadvládou Slunce, což znamená, že nikdy nebude spokojen s ničím běžným a obyčejným. Nedělní dítě je ušlechtilé, pyšné, sobecké a hlasité.

Pondělí

Pondělí je pod vládou Měsíce. Pondělní člověk má proměnlivé nálady, protože Měsíc se stále mění. Měsíc je klíčem k domovu, rodině a zásadám. Jestliže jste se narodila v pondělí, jste laskavá, skromná, mateřsky založená, přizpůsobivá, citlivá a majetnická.

Úterý

Člověk narozený v úterý má vládnoucí planetu Mars, která symbolizuje bojovnost, touhu vést a nezlomnou vůli po vítězství. Úterní člověk je aktivní, nadšený, energický, odvážný, netrpělivý a někdy příliš horlivý.