1. června 2016
Když jste začínala brát hormonální antikoncepci, muselo se vaše tělo vypořádat se změnami. Při vysazení se vaše tělo bude muset vypořádat se změnami znovu. 

Menstruace

Pokud jste před užíváním pilulek měla problémy s křečemi a nepravidelnou menstruací, je vysoká pravděpodobnost, že se opět vrátí.

Váha

Každá žena to má jinak, některé hubnout, některé přibírají, některým váha nekolísá. Ale raději buďte při jídle obezřetná. Vliv hormonů v těle je vysoký.

Vlhkost, nálada i pupínky

Na vašem spodním prádle můžete zaznamenat silnější výtok, zatím nepanikařte. Po vysazení antikoncepce se tělo dostává do normálního stavu a tak se například ovulace může projevit nadměrnější vlhkostí než jste zvyklá. Připravte se také na změny nálad a bohužel i otravných pupínků.

Sex

Nechápete, proč máte najednou takovou neodolatelnou chuť na sex? Může jít o reakci vašeho těla na vysazení pilulek Jejich užívání na některé ženy působí tak, že příliš chuť na sex nemají. Pokud nechcete ihned přijít do jiného stavu, myslete na ochranu. Vaše chuť na sex jinak bude mít brzy své následky 😉