18. dubna 2016
Považujete letní koupání bez bikin za vrchol odvahy? Pak se o hodně okrádáte! Dovádění v Evině rouše vás totiž nabije hříšnou energií!

Pokud nejste zapřisáhlá naturistka, sundáváte pravděpodobně hadříky jen v koupelně nebo během milování. Jestli je to ale všechno, možná se zbytečně připravujete o podnětné zážitky! Když na sobě nemáte oblečení, víc se totiž uvolníte a spřátelíte se svým tělem. Tady je výčet nudistických činností, které vám do žil vypustí hormony dobré nálady, ať už je prožijete o samotě, s přítelem, nebo s vašimi kamarádkami – žijete přece jenom jednou!

1 Nachystejte mu takovou soukromou módní přehlídku, jakou ještě nikdy nezažil. Nejdřív ho nenápadně vyzvěte, ať vám sdělí názor na vaše nové lodičky. A pak si smlsněte na jeho zamlženém výrazu v očích, až zjistí, že na sobě nemáte nic víc než sexy boty!

2 Zatelefonujte mu. Nemusíte hned prozrazovat, že na sobě nic nemáte, naopak. Tuhle chlípnou akci totiž podnikáte zejména pro svůj dobrý pocit.

3 Vymalujte spolu ložnici a před začátkem akce shoďte oblečení. Zvolte zářivý odstín a po náročné šichtě si navzájem umyjte zpocená těla od barvy!

4 Dejte si o víkendu odpoledního šlofíka. Svá nahá propletená těla obalte jen lehkým prostěradlem.

5 Napište mu po probuzení vtipné milostné vyznání na nahá záda.