Nechte se unést novými trendy na jarním souboru veletrhů o bydlení

Zajímají vás novinky z oblasti bytového designu či zahradní architektury? Sháníte tipy, jak zútulnit svou domácnost? Nebo se snad rozhlížíte rovnou po novém bydlení? 

V tom případě nesmíte chybět na tradičním souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY, který bude probíhat od 17. do 20. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Doprovázet ho bude rovněž inspirací nabitá přehlídka designu DESIGN SHAKER 2016.

Jarní veletrhy pro bydlení, zahradu a design přináší návštěvníkům každoročně to nejzajímavější z nabídky předních českých i zahraničních firem. Na výstavní ploše 25 000 m2 se představí téměř 600 vystavovatelů patřících mezi špičky ve svém oboru. V jejich expozicích naleznete vše z oblasti bydlení, bytového designu a zahradní architektury a také nejnovější trendy pro rok 2016. A od koho jiného načerpat inspiraci než právě od těch nejlepších profesionálů v daném oboru.

Ti Vám pomohou nejenom s výběrem té nejvhodnější parcely pro Váš vysněný dům, ale rovnou i poradí, jak ho vybavit tak, aby byl funkční a stylový zároveň. Na své si přijdou i vášniví zahrádkáři, kteří se dozví, jak ze svých zelených království vytvořit skutečné umělecké dílo. K dokonalosti pak svůj domov přivedete díky vychytaným designovým kouskům, které pořídíte na DESIGN SHAKERU. Zde se Vám představí nejen exklusivní značky českých i zahraničních firem, ale i svěží mladá generace designérů. 

A na co se letos můžete těšit?

Lebedění v nábytku BENLEMI

Jedním ze způsobů, jak domovu dodat ten správný šmrnc může být i volba netradičního nábytku. Ten najdete u společnosti BENLEMI, která vyrábí designový nábytek z přírodních materiálů, jako je například vrbové proutí či masivní dřevo. Rafinovaně a zároveň i prakticky tak propojuje klasické řemeslo a poctivou ruční práci.

B!NS COLLECTION rozhodně nepatří do koše

Kreativním doplňkem do Vašeho domu, na zahradu, ale i do kavárny či baru budou kousky z kolekce B!NS. Ta využívá staré popelnice a dělá z nich originální, funkční a streetartové designové kousky v hravých barvách.

FLOWER COMPANY

Když Vám zeleň venku nestačí, dejte si ji i do interiéru. Že není květináč v pokoji příliš originální? Nebojte se nových trendů a vyberte si zeleně přímo od specialistů na živé zelené stěny, vertikální zahrady a obrazy – FLOWER COMPANY. 

Hravost pro radost

Příjemnou atmosféru dodají Vaší domácnosti i hravé designové kousky. Mezi ně patří i kolekce EGGX české originální dílny FUGOTO, která představuje řadu hravých dřevěných doplňků v pestré škále barev.

To a mnohé další můžete vidět na designovém veletrhu DESIGN SHAKER, který bude probíhat v rámci souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY na PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost dozvědět se o žhavých novinkách a trendech a dodejte svým domácnostem styl! Více na www.pvaexpo.cz.

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Volný čas