29. února 2016
Jaro se pomalu blíží a každoroční strašák v podobě jarní únavy s ním.

Pocit fyzické a psychické vyčerpanosti, která na nás doléhá hlavně s příchodem jara, známe asi všichni.

Podílejí se na tom různé faktory jako je nedostatek slunce, nedostatek pohybu na čerstvém vzduchu a každodenní boj těla se škodlivými látkami, které do sebe vstřebáváme nejen přísunem jídla a vody, ale i s častým kontaktem s různými chemikáliemi, toxiny, prachem, kouřem a smogem ze vzduchu. Organismus se z části umí bránit sám a tyto škodlivé látky vylučovat.

Pojďme svému tělu pomoci s očistou. Ahmad Tea London, tradiční anglická čajová značka, vyvinula pro tyto účely speciální bylinný čaj DETOX. S ním si užijeme podmanivý šálek čajové směsi, jejíž základem je výrazné zázvorové aroma, které doplňuje příměs máty, fenyklu, pampelišky, břízy, rozmarýnu a kopřivy. Tento lahodný nápoj plný blahodárných látek nám dodá vitalitu a energii a pomůže našemu tělu s očistným procesem.

Čaj DETOX od společnosti Ahmad Tea London obsahuje prospěšné bylinky, které napomohou našemu tělu s očistou a vyplavením škodlivých látek a navíc je výborný a pochutnáme si na teplém i vychlazeném šálku čaje. Navíc neobsahuje žádný kofein, je tedy ideální jako přísun tekutin. Ahmad Tea Detox naleznete ve vybraných obchodech nebo jej můžete zakoupit v e-shopu na www.darujcaj.cz.