Běhejte stylově jako Taťána Kuchařová

Opět jste si na přelomu roku s pohledem na váhu dala novoroční předsevzetí, že tentokrát to cukroví do plavek opravdu zhubnete? V tom případě je nejvyšší čas začít!

Jednou z možností, jak krásnější postavy docílit, je běh, jehož boomu propadla nejedna celebrita.

Mezi nimi jsou i jedny z nejkrásnějších žen České republiky – Taťána Kuchařová se Zorkou Hejdovou. Obě potřebují dokonalé postavy nejen kvůli své práci a udržují si je právě během.  A protože jsou vytížené a potřebují běhat co nejefektivněji, využívají toho nejlepšího, co trh nabízí. „Letos jsem úplně propadla novince od adidasu běžeckým botám PureBOOST X,“ říká naše nejkrásnější modelka Taťána Kuchařová. „Jde o první boty vytvořené přímo pro ženské nohy a poskytují mi dokonalou podporu a stabilitu.“

Boty díky své promyšleně stavěné klenbě vytvoří každé ženě boty na míru a nohu obepnou pevně od palce až k patě. Kromě toho využívají i osvědčenou pěnu Boost, která při každém došlapu v kapslích uchová energii a při odrazu ji běžkyni navrací zase zpět. „Já hlavně cením, jak krásnou nohu mi dělají. Opticky ji zmenší a zeštíhlí, navíc jsem si mohla vybrat z různých barev,“ pochvaluje si Zorka Hejdová. Chcete-li začít běhat či to dělat efektivněji, pohodlněji a stylově, inspirujte se u celebrit! Více se o novince dozvíte na www.adidas.cz/pureboostx.

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Volný čas