7. února 2016
Teplá koupel sama o sobě zázračně odplavuje stres. Když si ji ještě ozvláštníte těmito požitky, nebude se vám vůbec chtít ven z vody!

1. Po náročném dni přidejte do koupele pár kapek jasmínového oleje. Jeho vůně skvěle uvolňuje napětí.

2. Na chvíli sklouzněte do vody tak hluboko, aby vám nad hladinou zůstal jenom obličej. Teplá voda rozšiřuje cévy, takže do buněk může proudit víc kyslíku a tělo se zklidní a povolí napětí.

3. Lízejte ve vodě nanuka. Kombinace tepla a ledové zmrzliny na jazyku vám přivolá slastný pocit pohody z letní dovolené.

4. Zavolejte milému, přepněte telefon na hlasitý režim a při povídání si hrajte s vodou. Přítel vás sice neuvidí nahou, ale rozpustilé šplouchání mu rozjitří fantazii.

5. Zhasněte světlo a zapalte v koupelně svíčky. Tlumené mihotavé světlo zázračně zahání stres a svůdně se leskne na mokré kůži.

6. Okvětní plátky růží ve vaně vypadají romanticky a navíc se z nich v horké vodě uvolňují oleje, které zvláčňují pleť. Až příště dostanete kytici růží, počkejte, až začne uvadat, a pak ji použijte.

7. Vezměte si do vany iPod, ale místo muziky poslouchejte erotickou audioknihu.

8. Pořiďte si pěnu do koupele, která hodně pění. Strategicky si po těle rozmístěte bílé kopečky, vyfoťte se a pošlete snímek svému milému.

9. Nakrájejte okurku na kolečka, dejte je na půl hodiny do lednice a pak si je přineste na talíři k vaně. Studená kolečka si přikládejte na obličej. Kontrast horka a chladu rychle zahání napětí.

10. Vymáčkněte si do dlaně pár kapek sprchového gelu a začněte si masírovat citlivé prohlubně za kotníkem na vnější a vnitřní straně nohy. Jemná masáž těchto reflexních bodů dokáže po celém těle rozproudit pocity silné rozkoše. Tip: Touhle masáží si můžete ozvláštnit koupel ve dvou!