4. února 2016
Při každé dietě se doporučuje dodržovat pitný režim. My pro vás máme tip, jak si hubnutí trošku usnadnit a pitný režim posílit.

Zázvor

Hodně žen trpí tím, že v zimě přibírají mnohem více než v jiných ročních období. Také nás v zimě mnohem častěji napadá více nemocí a není nám do zpěvu. Vsaďte na zázvor.

Zázvor má specifickou štiplavou chuť a pomáhá proti bolestem hlavy, nachlazení, zbavuje tělo škodlivin, tlumí horečku, odhleňuje a už při pití vás příjemně zahřívá. Zahřívání zevnitř je prospěšné pro fungování metabolismu.

Zázvor a citron

Geniální kombinace. Do vody dejte nastrouhaný zázvor a vymačkejte půlku citronu. Ve studené podobě osvěží jako limonáda. V horkém stavu vás skvěle zahřeje. A babské rady říkají, že zázvorovo citronový čaj je nejlepší tukožrout.
Ideální je malý šálek tohoto zázraku hned po jídle. Ale pozor, se zázvorem to nepřehánějte. Neměla byste spotřebovat víc jak 2 – 2,5 cm čerstvého zázvoru za den. Zázvor nedokáže úplně vše, jestli se budete 3x za den stravovat smaženým ve fastfoodu, tak vám ani zázvor nepomůže.

Odlehčete stravu, dodržujte pitný režim a hýbejte se!

Vše o zázvoru