29. ledna 2016
Říká se, že není nic horšího než pohled na opilou ženu. Alkohol odbourává zábrany a morální kocoviny mohou být kruté.

Co raději nedělat:

1. svlékání

I když máte postavu bohyně, na veřejnosti se nesvlékejte. V dnešní době chytrých telefonů by vás fotky mohly pronásledovat hodně dlouho.

2. vulgárnosti

Nadávky a vulgárnosti se nehodí snad k žádné ženě. A je pravda, že alkohol dokáže rozvázat i ten nejsladší jazýček. Hlučná, vulgární a navíc opilá žena – to je smrtelná kombinace.

3. na lovu

Alkohol dokáže kouzlo, že i ten nejošklivější žabák má sexappeal. Za normálních okolností byste si o něj neopřela ani kolo, a najednou tokáte. Vystřízlivění v tomto případě bývá opravdu kruté.

4. zprávy EX

Ne, ne a ještě jednou NE! Zprávy svému bývalému si zakažte už po první skleničce. Budete vypadat, že dolézáte a váš EX bude mít pocit, že je neodolatelný mistr světa. To vážně chcete?

5. statusy a fotky na sociální sítě

Facebook, Instagram, Twitter… je také tabu. Opilé fotky sebe a svých přátel, které zveřejníte se vám druhý den mohou pěkně vymstít. Mnoho z nás má v přátelích šéfa nebo kolegu, který může tyto fotky použít proti vám. A také si uvědomte, že personální agentury při přijímacích pohovorech váš profil na sociální síti sledují a opilé fotky z večírků vám moc dobré PR neudělají.

6. čůrat na veřejnosti

To snad ani nepotřebuje komentář. Váš holý zadek na ulici není sexy a nikdy nebude. A navíc za to můžete dostat i pokutu.

7. agresivita

Na každého působí alkohol jinak. Jestli jste mezi těmi agresivnějšími, zkuste se ovládat. Rvačka v baru mezi ženami je opravdu síla. A vymlácené zuby z vás sexy krásku rozhodně neudělají.