19. ledna 2016
Tělo je váš zdroj radosti. Potěšte je i sebe!

Vyjezděte si lepší zadek

Abyste ho měla pružnější, při jízdě na rotopedu střídejte pozice: minutu seďte, ale na další minutu si do pedálů stoupněte. Když zvednete zadek ze sedla, zapojíte nejen podkolenní šlachy a stehna, ale i hýžďové svalstvo.

Zbavte se trémy!

Jste nervózní kvůli pracovní prezentaci nebo před běžeckým závodem? Představte si, že jste hvězda největší, a pořádně se nadchněte. Jo, jdu do toho! Když se rozohníte pro nějakou výzvu namísto toho, abyste se snažila zklidnit, rozežene vám tenhle přístup veškerou úzkost a pomůže k lepšímu výkonu. Dokázáno Harvardem. A dělá to i Beyoncé! 

Proti bolesti hlavy

Jasně, říká se to už dávno, že jedno jablko denně je zdravé. Ale podle nejnovějších vědeckých výzkumů jablko ani nemusíte jíst a už vás léčí! Vůně jablka totiž zabírá proti migrénám. Takže když vás bolí hlava, čichejte k němu!

Zkuste watsu

Nechat se nečinně nadnášet teplou vodou, relaxovat a přitom si srovnat páteř, protáhnout svaly a klouby? Tohle pro vás udělá watsu, což je vodní shiatsu, jemná forma tělesné terapie. Spojuje v sobě prvky masáže, tance i relaxace. Vy při ní nemusíte dělat nic, péči o vás přebírá terapeut, watsu-czech.cz.

Dobrá aplikace!

Stáhněte si ji aplikaci, když chcete inspiraci pro cvičení a motivaci. Prostě trenér v kapse. Vyberete si tréninkový program nebo jednotlivé tréninky, můžete si měřit své výkony a porovnávat se s dalšími. 

Hubněte pomocí telefonu