9. října 2015
Díky svému osobnímu číslu můžete vybírat i zaměstnání. Zjsitěte, co se hodí pro vás:

Jak vypočítat své číslo:

Je to jednoduché, sečtete všechna čísla z data narození. Obvykle vám vyjde dvouciferné číslo, takže sečtete i tyto dvě cifry. Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde jednociferné číslo. Výsledkem musí být číslo od 1 do 9.

Příklad:

Datum narození 21. 8. 1982
2+1+8+1+9+8+2 = 31; 3+1 = 4

Když znáte osobní číslo, stačí se podívat na kariérní popis vašeho čísla. 

1

Jste autorita, jsou pro vás tedy ideální vůdčí pozice. Pokud máte nadřízené, je pravděpodobné, že se často dostanete do konfliktu. Pro vás je dobré i podnikání, kdy jste sama sobě paní.

2

Jelikož máte charisma, ideální je pro vás práce, kde přicházíte do styku s lidmi. Zkuste obchodní pozice nebo motivování lidí. Umělecké sklony se u vás nezapřou, takže vás může lákat kariéra malířky či spisovatelky.

3

Láká vás sebeprezentace. Pokud nemůžete být přímo celebritou, zkuste jakoukoli práci, kde něco prezentujete. Potřebujete se vyhnout stereotypu. Je pravděpodobné, že budete často měnit práci, protože se prostě potřebujete blýsknout.

4

Jste pilná jako včelička, takže vám nejvíce vyhovuje práce v týmu. Nepotřebujete vysokou pozici, ale pracovní jistotu a stabilitu. Můžete pracovat na projektech, kde výsledky budou vidět až za nějaký čas. Trpělivost je vaše silná stránka.

5

Potřebujete riskovat a cítit adrenalin. Vyhovují vám pozice, kde musíte cestovat. Ideální sférou je pro vás byznys a finance. Zkrátka místa, kde je třeba hrát hru jako kočka s myší.

6

Máte silnou motivaci pomáhat druhým, což vám dává široké pole pracovních možností. Například ve školství, zdravotnictví či sociální sféře. Ráda se vzděláváte a práce vás baví, jen finanční ohodnocení by mohlo být lepší.

7

Jste inteligentní a praktická. Manuální práce není úplně pro vás. Potřebujete víc pracovat hlavou. Skvělý je pro vás malý kolektiv, kde se budete vzájemně doplňovat a usměrňovat. Zkrátka máte nápady, které by měl za vás někdo realizovat.

8

Pro vás je manuální práce jako stvořená, jste šikovná a rychle se učíte. Sedět v kanceláři by vás ničilo. Ideální pozice je v průmyslu, stavebnictví i sportu.

9

Umíte skvěle zacházet se slovy. Buď máte být řečnicí nebo pracovat s mluveným či psaným slovem. Hodíte se na mediální pozice. Pokud jste introvertní typ, zkuste se vydat literárním směrem.