19. srpna 2015
Hlavní večerní program prvního dne letošních Prague Harley Days je znám, a to včetně jeho hlavních hvězd. Souboj o profesionální evropský titul WMC v MUAY THAI spolu svedou Lukáš „Fuki“ Dvořák a Lorenzo Domenichini.

„Bojovat se bude v kategorii do 86 kg,“ upřesňuje Jaroslav Vavřina, pořadatel Prague Harley Days, které se konají v prostorách holešovického výstaviště 4. – 5. září 2015. Držitelé iBOD karet mají vstup na celou akci zdarma! „Prague Harley Days patří mezi čtyři oficiální akce, které se letos v Evropě konají. Kromě typických motorkářských záležitostí jakými jsou spanilá jízda, rozsáhlá výstava historických i současných modelů H-D nebo soutěž o nejhezčí motocykl, jsme přichystali i opravdové lahůdky. Tou páteční je rozhodně galavečer MUAY THAI s mistrovským zápasem,“ prozrazuje detaily Vavřina. 

Galavečer MUAY THAI

Vyvrcholením prvního dne Prague Harley Days 2015 bude zápas o profesionální evropský titul WMC, ocenění garantované nejprestižnější asociací MUAY THAI na světě. Do ringu proti sobě nastoupí Lukáš „Fuki“ Dvořák, loňský mistr ČR a Lorenzo Domenichini, mistr Itálie 2014. Italský šampión budí respekt i díky přezdívce, kterou používá. „The Killer“ trénuje s italským týmem Seconds Out, měří 186 cm a jeho dosavadní skóre je 19 (13W – 4L – 2D) 9KO. 

Lukáš „Fuki“ Dvořák

Lukáš „Fuki“ Dvořák je jedním ze tří sportovců, kteří jsou zařazeni v projektu todokazeme.cz, podporovaném multipartnerským programem zákaznických výhod iBOD. Loňského mistra ČR na zápas připravuje Petr Khru Macháček: „Lukáš je bojovník tělem i duší. Thajskému boxu podřídil doslova vše a tvrdě na sobě pracuje. Jeho hlavní výhodou je síla a nasazení. Dokáže velmi dobře číst soupeře.“ 

Finále

Galavečer MUAY THAI začíná v pátek 4. září 2015 v 18 hodin. Mistrovský zápas začne pravděpodobně kolem 20. hodiny. „Celý první den bude divácky rozhodně zajímavý. Na Prague Harley Days bude mít totiž středoevropskou premiéru koncept LiveWire (první elektrický Harley) a do Prahy dorazí také vnučka zakladatele značky Karen Davidson. Večerní zápas o evropský titul stojí rozhodně za zhlédnutí, stejně tak navazující koncert PSH,“ láká k návštěvě Jaroslav Vavřina. 

Druhý ročník Prague Harley Days se tak ponese ve znamení zpřístupnění moderního motorkářského stylu široké veřejnosti a boření tradičních mýtů napříč společností.

Více informací o Prague Harley Days lze najít na webu www.pragueharleydays.cz