12. srpna 2015
Přinášíme vám exkluzivní reportáž z testování vozu Peugeot. Jako první vyzkoušely tento krásný oranžový Peugeot 208 Tereza a Nicole z blogu thefactoryblog.cz. Jste zvědavá, jak si dvě sexy dívky užily jízdu v krásném oranžovém autě?

„Díky spolupráci s časopisem Cosmopolitan jsme měly příležitost testovat nový Peugeot 208! A jak to celé probíhalo? Nejdříve jsem jela auto vyzvednout. Naštěstí jsem auto dostala v automatu 🙂 Autíčko pak jede skoro samo, hlavně si můžu dovolit vzít i podpatky, což je pro nás ženy velké plus!“ zmiňuje Nicole.

Tereza: „První dojem z auta byl velmi pozitivní. Není velké, ale opravdu se tak nezdá, protože vevnitř je prostoru akorát. Kufr je dělaný přímo pro milovnice nákupů, vejde se tam nespočet tašek a krabic! Na cokoliv, co potřebujete mít při ruce, slouží v autě přihrádky ve dveřích, mezi sedadly nebo v místě spolujezdce, přičemž ta je dokonce i chlazená! To se samozřejmě v těchto parných dnech opravdu hodí. Líbila se mi i oranžová barva, taková holčičí. Pak jsem hned nasedla a vystartovala na focení na Vinohradech. Když jsem dojela na místo, už tam na mě čekal celý tým, vizážistka, fotograf, stylista a další, co se podíleli na focení. Nakonec měli všichni tolik nápadů, jak nafotit auto, že se focení protáhlo asi o dvě hodiny. Navštívili jsme i butik Re.Za v Korunní ulici, kde jsem měla možnost zkouknout nějaké ty letní šatičky. Poprvé jsem s autem parkovala a musím uznat, že se s ním parkovalo úplně samo, nejenom že má tuto funkci PARK ASSIST, ale při couvání se vám zapnou senzory a kamera, a tak přesně víte, jak zajet. Myslím si, že právě pro nás holky je tato funkce naprosto fantastická, co si budeme povídat. Po focení jsem s autíčkem jela vyzvednout Nicole a udělaly jsme si projížďku po Praze, výlet na Mácháč a autíčko si pěkně nafotily….“

Kompletní reportáž si můžete přečíst na mojeauto.jenprozeny.cz, kde na vás čeká i soutěž o wellness víkend.

Podívejte se na jejich exkluzivní video a reportáž s novým vozem Peugeot 208!