6. srpna 2015
Málo moře? Málo slunce? Nedostatek zmrzliny? Zatraceně nedostatečný výskyt sexy mužů?! Víme, co vám okamžitě zvedne náladu.

Zatímco specialisti na lidskou duši jásají nad létem jako nad tou nejbáječnější sezonou v roce, která vás má nabít energií po zbytek roku, Víme své: Trpíte v práci, odkud všichni zdrhli do Chorvatska, takže musíte dřít i za ně, visí nad vámi hrozba zkoušky, kterou jste si přeložila na září, a co hůř, vy jste si během dovolené vyfotila akorát tak ledové kroupy. Proto přicházíme s tipy na drobné rychlé radosti, které vás vyprostí z ponurosti a vystřelí vaši křivku letní nálady ke slunci.

Kalendář potěšení
Cokoliv si mnohem víc užijete, když se budete dopředu těšit! Kupte si velký nástěnný kalendář a zapište do něj své plány. Vyzdobte si ho fotkami, vstupenkami z koncertů, pokreslete ho! Akce, na které se nejvíc těšíte, popište barevně a velkým písmem!

Dejte si čokoládu. Legálně!
Italský sexuolog Andrea Salonia svým výzkumem potvrdil, že ženy, které pravidelně konzumují kvalitní čokoládu, intenzivněji prožívají intimní život a snadněji dosahují orgasmu! Znáte lepší důvod, proč mlsat?

Držte se barev!
Barvy ovlivňují psychiku, vždyť i děti intuitivně oblékáte do veselých barev!. Postrádáte svěžest? Pusťte si k tělu zelenou. Chcete sexy temperament? Je tu červená! I když vyznáváte klasickou eleganci, okořeňte outfit barevnými doplňky. Budete se cítit jedinečně a svou šťastnou aurou oslníte i okolí.