6. srpna 2015
Málo moře? Málo slunce? Nedostatek zmrzliny? Zatraceně nedostatečný výskyt sexy mužů?! Víme, co vám okamžitě zvedne náladu.
1 / 2

Zatímco specialisti na lidskou duši jásají nad létem jako nad tou nejbáječnější sezonou v roce, která vás má nabít energií po zbytek roku, Víme své: Trpíte v práci, odkud všichni zdrhli do Chorvatska, takže musíte dřít i za ně, visí nad vámi hrozba zkoušky, kterou jste si přeložila na září, a co hůř, vy jste si během dovolené vyfotila akorát tak ledové kroupy. Proto přicházíme s tipy na drobné rychlé radosti, které vás vyprostí z ponurosti a vystřelí vaši křivku letní nálady ke slunci.

Kalendář potěšení
Cokoliv si mnohem víc užijete, když se budete dopředu těšit! Kupte si velký nástěnný kalendář a zapište do něj své plány. Vyzdobte si ho fotkami, vstupenkami z koncertů, pokreslete ho! Akce, na které se nejvíc těšíte, popište barevně a velkým písmem!

Dejte si čokoládu. Legálně!
Italský sexuolog Andrea Salonia svým výzkumem potvrdil, že ženy, které pravidelně konzumují kvalitní čokoládu, intenzivněji prožívají intimní život a snadněji dosahují orgasmu! Znáte lepší důvod, proč mlsat?

Držte se barev!
Barvy ovlivňují psychiku, vždyť i děti intuitivně oblékáte do veselých barev!. Postrádáte svěžest? Pusťte si k tělu zelenou. Chcete sexy temperament? Je tu červená! I když vyznáváte klasickou eleganci, okořeňte outfit barevnými doplňky. Budete se cítit jedinečně a svou šťastnou aurou oslníte i okolí.

1 / 2