26. června 2015
Člověk se až diví, co se dá o něm ve spánku zjistit!

Poloha: Na boky se skrčenýma nohama
Osobnost: Tato pozice je nejčastější. Statistiky říkají, že takto spí až 41%. Jací tedy tito lidé jsou? Zvenčí působí tvrdě a nepřístupně, ale uvnitř jsou měkčí, něž byste čekali. Citlivou stránku však neukáží jen tak někomu. Často se stává, že nejsou příliš populární kvůli své tvrdé slupce.

Poloha: Na břiše s rukama nad hlavu
Osobnost: Této pozici se také říká volný pád. Lidé spící v této poloze jsou extroverti a odvážní. Ale také často urážliví a hašteřiví.

Poloha: Na zádech s mírně upaženýma rukama
Osobnost: Tzv. na vojáka charakteruzuje tichý a rozervaný typ člověka. Má vysoké nároky na sebe i na ostatní a zbytečně se nezabývají maličkostmi.

Poloha: Na zádech s rukama nad hlavu
Osobnost: Trochu to připomíná vzdávání se. Mělo by jít o dobré přátele, kteří poslochají a mají trpělivost. Jejich potřebou není zářit jaho hvězda, takže se často drží stranou.

Poloha: Rovně, nohy i ruce u sebe
Osobnost: Pozice kmene navzdory strohost skrývá osoby, které se rychle spřátelí a dokáží se bavit s každým na jakékoli téma.

Poloha: Na boku s rukama před sebou
Osobnost: Otevřená ale podezřívavá povaha se skrývá pod touto pozicí. Často jsou tito lidé cyničtí. Vždy stojí za svým rozhodnutím a hodně věcí berou velmi vážně. 

Co myslíte, sedí tyto charakteristiky?