28. listopadu 2014
Johanka z Milkwoman.com se zapojila do Velké módní soutěže s Frisco Night. Přečtěte si její článek!

NIGHT WITH FRISCO

Outfit už jsem tu neměla dlouho a teď jsem nemocná, ale i tak jsem nafotila 4 různé outfity na party. Ve spolupráci v Friscem a Cosmem probíhá soutěž, kdy každý měsíc porota vybere 3 nejzajímavější party outfity a odmění je skvělými cenami. Více zde – frisco.jenprozeny.cz .  Navíc každý soutěžní outfit, který se nese v duchu černé a zlaté (na počest nové příchutě Frisca – Máta a okurka) dostane 3 lahve nového Frisca.

A co nové Frisco? Člověk si říká co je to za podivnou kombinaci a vážně, je velice neobvyklá už po prvním ochutnání. Nedá se říct, že špatná… jen je to něco jiného a není to klasická sladká chuť jako má ráda většina lidí…po včerejším pití Frisco víc, ale musím říct, že je to něco na co si zvyknete a není to vůbec špatný, naopak. A navíc 7% procent alkoholu což je určitá výhoda. Abych ale přišla k tématu, na počest právě Okurky a máty jsem připravila 4 tipy na outfity na party a postupně vám teď představím každý z nich.

1. Born to be wild – plato-černý outfit jest doplnila o skvělý leopardí kabát a elegant look "rozbila" kotníkovými botami.

Více na blogu www.milkwomen.com